dinsdag 18 september 2018

LAATSTE KANS! Uitnodiging jubileumfeest 70 jaar Federatie van Assurantieclubs

Je kan nog aanmelden! Op 11 oktober 2018 viert de Federatie van Assurantieclubs haar 70-jarig bestaan. Alle leden zijn welkom op het jubileumfeest dat in het prachtige Wijnhuis Robbers & Van den Hoogen te Arnhem gehouden zal worden. Kom ook naar dit gezellige feest en schrijf je in!

Federatie van Assurantieclubs
De Federatie is het overkoepelend orgaan van 11 verenigingen, of "assurantieclubs", verspreid over heel Nederland. Samen met enthousiaste vakgenoten bouwen aan netwerk en vakontwikkeling. Dat is waar onze verenigingen voor staan. Dit jaar al 70 jaar. Vanaf het begin van je carrière tot aan je pensioen.

Programa & informatie
Het leuke programma bestaat onder andere uit interessante en bekende sprekers, wijnproeverij, heerlijk eten en live muziek: assurantieclubs.nl/70-jaar/programma.

Aanmelden
Laat je zien als lid van Assurantieclub Zeeland en schrijf je in via: assurantieclubs.nl/70-jaar/aanmelden.

Nog niet overtuigd? Na dit persoonlijke uitnodigingsfilmpje waarschijnlijk wel! 

Terug